آموزش

آموزش تمامی راه های کسب درامد از تلگرام

تلگرام یک شبکه اجتماعی بسیار معروف و پر مخاطب در ایران می باشد و بالای ۲۰میلیون کاربر ایرانی دارد.به همین دلیل بسیاری از افراد به سمت کسب درامد از طریق تلگرام رفتند و میخواهند از تلگرام کسب درامد کنند ولی بسیاری از این افراد موفق نمی شوند زیرا راه و روش های درست ان را بلد نیستند و نمی دانند دقیقا و چگونه و از چه راهی این کار را انجام دهند .

به همین خاطر بر ان شدم تا یک مقاله بصورت کامل درباره تمامی روش های کسب درامد از تلگرام بنویسم و شیوه درست ان را برای شما عزیزان توضیح دهم.

خیلی ها بر این باورند که تنها از طریق کانال های چند صد هزار تایی می شود کسب درامد کرد و حتما باید کانال خود را به چند صد هزار نفر برسانید و پس از ان از طریق تبلیغات کسب درامد نمایید.

درست است این هم یکی از روش های کسب درامد از تلگرام می باشد ولی این راه بسیار سخت و خسته کننده می باشد.شما حتی بدون داشتن یک کانال با عضو های بالا باز هم میتوانید از تلگرام درامد های زیادی داشته باشید.در ادامه تمامی این روش ها را برای شما عزیزان و کاربران سایت همیار وب اموزش خواهیم داد.

چگونه از طریق تلگرام درامد بالایی داشته باشیم

نگاهی کلی به راهای کسب درآمد از تلگرام

 

امروزه اکثریت افراد از هر طریق و راه ممکنی از طریق تلگرام کسب درامد می کنند.بعنوان مثال یک شرکت ساخت مواد غذایی برای اینکه فرو.شش بیشتر شود در تلگرام یک کانالی راه اندازی نموده و حصولات و مواد غذایی خود را در ان کانال برای فروش بیشتر نیز قرار می دهد و در کنار ان نیز به تبلیغات می پردازد.یا مثلا یک فردی از طریق اد کردن ممبر ها به کانال های مختلف کسب درامد می کند.ولی هدف اصلی ما در این مقاله اموزش راه اندازی کسب و کار تلگرامی می باشد که بهترین روش کسب درامد زایی از طریق تلگرام می باشد.

 

منظور من از کسب و کار های تلگرامی ان دسته از کانال هایی می باشد که در رشته ها و موضوعات کری مختلف خدمات و حصولاتی را برای کاربران ارائه می دهند که این محصولات و خدمات برای شخص خودشان می باشد و نه شرکت دیگری.به عنوان مثال یک فردی برنامه نویس سی شارپ می باشد و یک دوره اموزشی تهیه کرده و در کانال خود برای فروش می گذارد یا یک فردی رقاص می باشد و اموزش های رقص در کانال خود برای فروش می گذارد .به این نوع کسب درامد,کسب و کار تلگرامی یا کسب درامد از طریق کسب و کار تلگرامی می گویند که بهترین شیوه کسب درامد از تلگرام می باشد.

 

اگر شما یک کسب و کار تلگرامی مانند مثال بالا بزنید دیگر نیازی نیست برای کسب درامد ممبر های چند صد هزار نفری داشته باشید زیرا فقط شما نیاز به خریدار واقعی دارید و کسانی که به خدمات شما نیازدارند داخل کانال شما عضو خواهند شد.کسب و کار های تلگرامی با وجود اعضای کم مثلا هزار نفر درامدشان چندین برابر کانال هایی می باشد که حتی نزدیک ۲میلیون کاربر دارند زیرا اعضضای کانال ان خریدار واقعی می باشد ولی کانالی که ۲میلیون کاربر دارد موضوع کانال او هم طنز می باشد فقط ممبر هایی دارد که به هیچ دردی نمیخورند و نمیتوان از طریق ممبر های خود با همچین موضوعی کسب درامد کند.

چگونه از طریق تلگرام درآمد بالایی داشته باشیم

 

در بالا به چند راه کسب درامد از تلگرام اشاره کردیم و حتی بهترین راه کسب درامد از تلگرام را برای شما نیز توضیح دادیم.ولی باز هم بسیاری از افراد کسب درامد پر دردسر و پر هزینه از طریق تلگرام را به راه خیلیراحت و با هزینه خیلی اندک و یا بدون هزینه ترجیح می دهند.بیشتر از ۹۰درصد کاربرانی که می خواهند از تلگرام کسب درامد کنند یک کانال راه اندازی می کنند و مینشینند و منتظر می مانند تا اعضای کانال انها چند صد هزار نفر شود که فقط بتوانند از طریق تبلیغات کسب درامد کنند که هیچ تضمینی هم وجود ندارد ندارد که تبلیغ دهنده برای کانالش باشد یا خیر.حتی برای اینکه یک کانال چند هزار نفری داشته باشید باید بالای ۲۰۰هزار تومان هزینه کنید.

 

ولی ما در این مقاله قصد داریم راه درست و راحت را برای شما اموزش دهیم که همانطور که در بالا نیز به ان اشاره کردم کسب درامد از تلگرام به وسیله راه اندازی کسب و کار اینترنتی در تلگرام می باشد که به هزینه ای خیلی اندکی و در برخی مواقع به هزینه ای نیاز ندارد و درامد ان نیز در صورت موفقیت تضمینی می باشد و میتوانید از طریق این راه به درامد های بالایی از طریق تلگرام دست یابید.در ادامه این مقاله اموزش کلی راه اندازی کسب و کار تلگرامی را برای شما عزیزان سایت ابزار وب عرض خواهیم کرد.

 

بطور کلی نحوه انجام این کار به این صورت می باشد که شما یک قشر خاصی از جامعه را هدف قرار می دهید و برای ان دسته از مردم یک کانالی با موضوع خاص باز میکنید.بطور کلی با هدف قراردادن یکقشری خاص خدمات و محصولا خود را به انها ارائه می دهیم.در ادامه همین مطلب هم اموزش کلی انجام این کار را بصورت صفر تا صد اموزش می دهیم.

 

قدم اول:پیدا کردن ایده جالب و مناسب

 

شما اولین کاری که باید قبل از هرکاری بکنید این میباشد که یک ایده مناسب پیدا کنید.یک ایده ای که بتواند نیاز اکثریت جامعه را رفع کند.البطه به این موضوع نیز توجه داشته باشید که برای این کار یاز نیست ایده ای کشف کنید که دیگران از ان ایده استفاده نکرده اند.شما میتوانید از ایده هایی که مخاطبان زیادی دارند استفاده کرده ولی در عوض ایده شما باید کامل تر و بهتر از رقبای خود باشد.مهم تازه بودن ایده نیست کامل بودن ان است.

 

به این نکته نیز توجه کنید که به هیچ عنوان رقیب زیاد باعث نمی شود که دیگر شما در ان حیطه کاری موفق نشوید شما میتوانید از رقیب هایتان به نفع خودتان استفاده کنید و از همه انها جلو بزنید.برای این کار شما باید تمامی رقیب های خود را بررسی کنید و تمامی نقاط ضعف انها را پیدا کنید.مطمعن باشید بدون شک تمامی رقیب های شما نقطه ضعفی دارند و این نقطه ضعف ها برگه برنده شما می باشد که میتوانید با پر کردن انها خود را از رقیبان خود جلو بیندازید.

 

قدم دوم:نیاز های مردم را پیدا کنید

 

شما برای اینکه بدانید ایده ای که شما دارید به درد مردم میخورد یا نه باید از خود انها این موضوع را بپرسید.بله بهترین راه پرسیدن از خود مردم است که ایده شما را می خواهند یا نه.حالا حتما می گویید به چه صورت اینکار را انجام دهیم؟شما خیلی راحت میتوانید با ابزار ساخت نظر سنجی voteاین کار را انجام دهید.تنها کاری که شما باید انجام دهید این می باشد که یک نظر سنجی در مورد ایده خود ساخته سپس انرا در کانال و گروهای مرتبط قرار دهیدو صبر کنید و نتایج را ببینید اماری که بدست امده به راحتی به شما ححرف مردم را می گوید که به ایده شما نیاز دارند یا خیر.

 

فقط توجه کنید که کل ایده خود را در نظر سنجی قرار ندهید زیرا احتمال این می باشد که یک فرد دیگری از ایده شما سو استفاده کند.شما باید بصورت غیر مستقیم و خلاصه ایده خود را بگویید.به عنوان مثال اگر قصد دارید کتاب ها یا pdfهای در حوضه برنامه نویسی را به صورت صوتی قرار دهید در نظر سنجی بگویید ایا دوس دارید اموزش های صوتی برنامه نویسی برای شما اماده کنم.در اینصورت ایده اصلی شما نیز لو نمی رود.

 

قدم سوم:راه اندازی کسب و کار تلگرامی

 

خوب بعد از اینکه شما ایده خود را پیدا کرده و مطمعن شدید که مردم به ایده شما نیاز دارند و ایده شما طرفدار دارد وقت ان رسیده که کسب و کار تلگرامی خود را راه اندازی کنید.توجه کنید که یک نام زیبا و اسان برای کانال خود انتخاب کنید که دقیقا هم موضوع با ایده کاری شما باشد.

 

نکته بسیار مهمی که باید به ان توجه کنید این می باشد که به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی در ابتدا خدمات خود را به کاربران پولی ارائه ندهید.زیرا مطمعن باشید هیچکس ان خدمات را از شما نمی خرد زیرا فعلا به کانال شما اعتماد ندارد و این امری کاملا طبیعی است.در ابتدا باید کاربر کار ها و محصولات و خدمات شما را ببیند و از انها استفاده کند بعد از ان اگر مخاطبتان از خدمات شما خوشش امد و راضی بود مطمعن باشید بعدا قیمت ان هرچقدرم باشد ان خدمت و محصول را خریداری می کند.مانند بازار بیرون که اگر شما از یک فروشگاهی کفش تهیه کنید و جنسش خوب باشد بار دومم از انجا خرید می کنید حتی اگر گران تر از قبل باشد.

 

کار اصلی شما همین ۳مرحله بالایی می باشد که خدمت شما عرض کردم .اگر شما دقیق طبق ۳مرحله بالا عمل کنید و به تمام نکات گفته شده عمل کنید مطمئن باشید به درامد های بسیار خوبی از طریق تلگرام دست خواهید یافت. در ادامه این مقاله چند نکته مهم در خصوص اینکه چگونه کسب و کارتون موفق تر باشد را نیز توضیح خواهیم داد.

 

برای کاربران خود در ایام ها تخفیف بگذارید

 

شاید بسیاری از کسب و کار ها از جمله دیجی کالا را دیده اید که بسیاری از ایام مانند ایام عید تخفیف های ویژه ای برای کاربران خود قرار می دهند.شما هم اگر میخواهید مشتری های شما زیاد شود و فروش بیشتری را تجربه کنید باید این کار را انجام دهید. شما وقتی به کاربران خود در ایم خاص تخفیف می گذارید اگر مشتری شما در ان ایام از شما خریدی انجام دهد به هیچ عنوان ان خرید از یادش نخواهد رفت .مثلا اگر برای کاربران در ایام عید تخفیف بگذارید سال بعد مشتری یادش می اید که به عنوان مثال لباس خود را از شما خریده و دوباره به کانال شما سر می زند.و به احتمال قوی به اطرافیان خود نیز کانال شمارا معرفی می کند.پس حتما این کار را انجام دهید.

 

به مشتری های خود خدمات پس از فروش ارائه دهید

 

این فاکتور نیز یکی از مهمترین عواملی می باشد که میتواند فروش شما را در طی زمان افزایش دهد.وقتی شما به کاربران خود خدمات پس از فروش ارائه می دهید,کاربران شما با اسوده خاطر از شما خرید می کنند.به عنوان مثال اگر یک دوره ی اموزشی دارید که میفروشید میتوانید 1سال پشتیبانی رایگان از تمام محصولاتتان داشته باشید یا ۷روز مهتل بازگشت وجه قرار دهید.همه اینها باعث می شود کاربران زیادی از شما خرید کنند.زیرا بسیاری از کاربران بخاطر ترس از عدم پشتیبانی بعد خرید ,از خرید خود منصرف می شوند.

 

مقالات مرتبط در مورد حیطه کاریتان بسازید

 

سعی کنید در ان زمینه ای که فعالیت می کنید برای مخاطبانتان مقاله در همان موضوع ساخته و در کانال خود منتشر کنید.این مورد به طور غیر مستقیم نیز باعث افزایش فروش شما می شود.زیرا اگر شما در کانال خود مقالات مرتبط قرار دهید کاربران و مشتری های شما,کسب و کار شما را یک منبع مناسب در ان زمینه کاری میدانند.مثلا اگر شما در زمینه اموزش برنامه نویسی در کانال خود اموزش می فروشید میتوانید مقالات رایگن اموزشی در این زمینه نیز قرار دهید با این کار اعتماد مشتری را نسبط به خود و دوره های خود جلب می کنید.

 

در این مقاله سعی کردیم راه های خوب و اصلی کسب درامد از تلگرام را برای شما اموزش دهیم و تمامی ایده های پولساز را برای شما عزیزان سایت ابزاروب اماده کردیم. و چند تکنیک ساده هم برای افزایش درامد برای شما اموزش دادیم.به این نکته توجه کنید که برای هر کاری نیازمند تلاش و پشتکار هستید.اگر شما میخواهید از طریق تلگرام هم کسب درامد کنید باید تلاش کنید زیرا تلاش و پشتکار کلید همه موفقیت ها می باشد هیچ کسی تا به الان یک  شبه پولدار یا موفق نشده ولی خیلی هارا می شناسم که با تلاش و پشتکار در طی یک بازه زمانی به موفقیت های بسیار بزرگی دست یافته اند.

 

لطفا اگر هرگونه سوال و یا مشکل و پیشنهادی دارید حتما از بخش نظرات همین مقاله برای ما ارسال کنید تا در سریعترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن